english version
adresa: Švédská 25, 150 00 Praha 5, Czech Republic > MAPA
tel.: +420 / 257 325 041-3, fax: +420 / 257 325 040
e-mail: office@pp-production.cz > NAPIŠTE NÁM
KLIENTI A SPOLUPRACOVNÍCI:

Michal Ambrož / Asociace komunikačních agentur / Pavel Bém / Benzina, a.s. / Daniel Bergman / David ČernýOndřej Černý / Česká filharmonie / Československá obchodní banka, a.s. / Divadelní ústav / Lukáš FranclDavid Gaydečka / Saša Gedeon  / Radim Janeš / Junior Achievement ČR / Ladislav Kantor / Lucie KantůrkováJan KanzelsbergerDavid Koller / Tereza Kopáčová / Čestmír Kopecký / Josef KubíčekPavel Mandys / MARK BBDO / J.P. Muchow / MVP agency / Nadace Drop In / Aleš Najbrt / Marek Najbrt / Negativ / Ondřej NekvasilPetr Oukropec / Plzeňský Prazdroj, a.s. / Praha - Evropské město kultury 2000, o.p.s. / Jiří Presl / Michal Prokop / Josef Prouza / Kateřina a John RileyVítek RozehnalJiří Růžek / Sazka, a.s. / Lubomír Schmidtmajer / Sony Music ČR / Soundsquare a.s. / Správa Pražského hradu / Pavel StrnadBenjamin Tuček / Telecom, a.s. / Universita Karlova / Marek Vocel / Martin Voňka / Filip WinterPetr Zapletal / a mnozí další, bez kterých bychom málo z toho dokázali ...

 

Jakub Mejdřický

jednatel 
AKCE

Havel@80 v Lucerně
15. řijna 2016

80 gratulantů k nedožitým osmdesátým narozeninám Václava Havla. Program a produkce akce ve všech prostorách Paláce Lucerna. Pro Knihovnu Václava Havla, ve spolupráci s Palácem Akropolis.


Care for Architecture
15th International Architecture Exhibition - La Biennale di Venezia

Produkce, organizace a fundrising výstavy předních slovenských a českých architektů Benjamina Brádňanského, Petra Hájka, Víta Halady, Jána Studeného a Mariána Zervána na jedné z nejprestižnějších přehlídek světové architektury, Benátském Biennale. Ve spolupráci s Nadačním fondem Art-Now, za podpory Ministerstva kultury ČR, LN design a AVT group pro Ministerstvo kultury Slovenské republiky.


Česká cena za architekturu
2016

Je nám ctí, že jsme byli Českou komorou architektů vybráni jako spoluorganizátoři České ceny za architekturu v roce 2016. Více informací na www.ceskacenazaarchitekturu.cz


Výroční knižní ceny Magnesia Litera
2002-2016

V roce 2001 jsme iniciovali založení knižní ceny Magnesia Litera, která se za dobu své existence dostala do širokého povědomí odborné veřejnosti a stala se barometrem autorského a vydavatelského úspěchu. Vyhlašovatelem těchto cen je občanské sdružení Litera, které sdružuje většinu literárních obcí, svazů a sdružení v čele s tehdejším redaktorem časopisu Týden Pavlem Mandysem.

Koncepce a produkce akce, zajištění sponzorů (Karlovarské minerální vody a.s.) a mediálních partnerů (Česká televize, Lidové noviny). Více na www.magnesia-litera.cz. Fotografie ze zákulisí ročníku 2004 zde.


United Islands of Prague
Praha, 2005–2013

Produkce mezinárodního multižánrového hudebního festivalu konaného na pražských ostrovech. Ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy, zahraničními ambasádami a řadou kulturních institucí. Více na www.unitedislands.cz.


Pocta Václavu Havlovi
Palác Lucerna, 23. prosince 2011

S úctou. S radostí i smutkem. Spolu s United Islands, Palácem Akropolis a mnoha dalšími. Díky !


Gambrinus Aréna
Plzeňský pivovar, 2010

Naše druhá realizace návštěvnické trasy v Plzeňském pivovaru - tentokrát na motivy hudba, fotbal a přátelství se značkou Gambrinus. Scénografie Ondřej Nekvasil, stavba LN Design, spolupráce na scénářích Benjamin Tuček.


Ostrava, město mé naděje
České centrum Brusel, červen 2010

Organizace výstavy ostravských fotografů sdružených okolo galerie Fiducia. Součástí kandidatury města Ostravy na Evropské hlavní město kultury 2015.


DJ N-Type, Mauracher, Parov Stelar Band, The Whitest Boy Alive
MeetFactory, Palác Akroplis, 2010

Spolupořadatel koncertů.


Expo 2010
2008

Účast ve výběrovém řízení na Návrh a realizaci pavilonu a expozice České republiky v Šanghaji. Autorský tým ve složení David Černý, Vladimír 518, Marcela Steinbachová, Helena Hejdová a Daniel Bergman (Stink Ltd.). Vyřazeni pro údajné porušení zadávacích podmínek. Ukázky zde.


Iggy & Stooges
Tesla Aréna, 20. září 2008

Koncert pro všechny fanoušky punku ! Fotogalerie zde.


Meet Factory
2007

Spolupráce na zprovoznění nezávislého kulturního centra. Produkce slavnostního zahájení.


50 let Sportky
2007

Realizace reklamní kampaně. Pro a.s. Sazka.


Expozice Pilsner Urquell
Plzeňský pivovar, 2006–2007

Návrh a realizace expozice - návštěvnické trasy v Plzeňském pivovaře. Autoři David Bazika a Benjamin Tuček. Ve spolupráci s Petrem Burianem - DaM architekti a Luďkem Novotným - LN Design.


Francois Pignon
2006

Debutové CD za laskavé podpory J.P. Muchowa.


100 let České filharmonie
1995–1996

Produkce kulturních akcí a společenských aktivit k oslavě sto let existence nejvýznamnějšího českého hudebního tělesa. Realizace reklamní kampaně včetně zajištění spolupráce s mediálními partnery (Česká televize, Český rozhlas, MF Dnes) a sponzory (Škoda Auto) projektu.


HR Giger – Mimo dobro
Národní technické muzeum, 2005

Výstava mezinárodně proslulého umělce HR Gigera, držitele Oscara za filmovou podobu Vetřelce a otce bytostí zvaných biomechanoidi, kterou navštívilo přes 35 tisíc diváků. Výstavu zaštítili primátor hl.m. Prahy P. Bém, ministr kultury P. Dostál a velvyslanec švýcarské konfederace J.F. Kamer.


25 let Vítkova kvarteta
2004

Naše společnost byla producentem výjimečného koncertu kultovní skupiny Vítkovo kvarteto ve Velkém sále Lucerny a vydavatelem úspěšné DVD kompilace z bohaté historie skupiny a záznamem tohoto vystoupení.


Narozeniny Tomáše Bati
Španělský sál Pražského hradu, 2004

Organizace slavnostního večera u příležitosti 90. narozenin Tomáše Bati. Pro Junior Achievement; pod záštitou prezidenta republiky Václava Klause.


Šťastných 10 – Konkurz na úsměv
2003

Pojízdný filmový ateliér s doprovodným programem. Realizace reklamní kampaně včetně výtvarného řešení, výroby TV spotů, lokální propagace a tiskové inzerce. Pro a.s. Sazka.


Vánoční kometa se vrací
Paegas Aréna, 2001

Koncert pro výherce stejnojmenné loterie. V přímém televizním přenosu vystoupili mj. Karel Gott, Helena Vondráčková, Daniel Hůlka, Jana Kirschner či skupina Čechomor. Dramaturgie a produkce koncertu. Vydání speciálního CD jako dárku pro návštěvníky koncertu (ve spolupráci s Universal Music). Pro Sazku a.s. a TV Prima.


650 let Univerzity Karlovy
1997–1999

Příprava projektu. Koncepční řešení, kreativita, produkce reklamní kampaně a organizační zabezpečení hlavních akcí. Zajištění spolupráce s mediálními partnery (Česká televize, Český rozhlas, MF Dnes) a sponzory (Česká spořitelna a.s, Unipetrol a.s.).


Off the Stream
divadlo Archa, 1997

Koncepce a produkce kulturního večera pro nositele Nobelovy ceny a další významné osobnosti – účastníky konference Fórum 2000 konané pod záštitou V. Havla a E. Wiesela.


Návštěva George Bushe
1990

Technické zajištění návštěvy amerického prezidenta v den prvého výročí sametové revoluce.


Praha – Evropské město kultury roku 2000
1999–2000

Kompletní realizace reklamní kampaně včetně spolupráce s mediálními partnery. Produkce vybraných projektů – významných kulturních a společenských akcí při příležitosti udělení tohoto prestižního titulu hlavnímu městu ČR Radou Evropy EU.


Dny Gruzie v Praze
Obecní dům, kino Praha, Činoherní divadlo ad., 1997

Organizace rozsáhlé desetidenní přehlídky gruzínské kultury a obchodu pořádané pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy a Ministerstva zahraničních věcí ČR.


Slavnostní otevření budovy Tančící dům na Rašínově nábřeží
1996

Show s parníky, hudbou a světly pro Nationale Nederlanden.


Návštěva prince Charlese a Lady Diany
1991

Technické zajištění návštěvy anglického následníka trůnu s chotí.


Rolling Stones
Strahovský stadion, 1990

Koncert nejslavnější rockové kapely se v rámci turné Urban Jungle podařilo dostat i do porevoluční Prahy. Nemalou zásluhu na tom měl tehdejší prezident Václav Havel, pod jehož záštitou se konal. Koncert se podařilo zorganizovat během necelých 3 týdnů a na Strahovském stadionu jej shlédlo 110.000 nadšených diváků. Samotnou skupinou vyhodnocen jako nejlepší v rámci evropského turné a některá partnerství z tehdejší doby trvají dodnes.


Oracle University
Obecní dům, 2003

Setkání absolventů prestižní školy informačních technologií zřizované producentem podnikových informačních a databázových systémů.


Slavnostní večer firmy Jaguar
1993

Společenské setkání pro V.I.P. hosty na zámku v Kolodějích.


Benzina Tour, Keno, Internet Show
2002-3

Produkce vícedenních roadshow s pojízdným pódiem. Včetně výtvarného řešení, lokální propagace, doprovodných programů a soutěží. Pro a.s. Benzina, Sazka a Český Telecom. Foto Keno.


Kde domov můj ?
Palác u Hybernů, 1990

Spolupráce na realizaci nejrozsáhlejší výstavy dokumentující předchozích 40 let kulturního, společenského a politického života. Pro Ministerstvo kultury ČR.


ČSOB – Corporate Event
Paegas Aréna a Průmyslový palác, 2001

Československá obchodní banka ukončila v roce 2001 zdárně změny související s jejím prodejem belgické skupině KBC a s integrací převzaté IPB. Symbolickým zakončením tohoto procesu bylo integrační a motivační setkání více než 7.000 jejích pracovníků ze všech republikových poboček.

Pro úspěšné zajištění této akce jsme v prostorách holešovického Výstaviště vybudovali multifunkční prostor obsahující koncertní sál v Paegas Aréně, místo pro raut v Průmyslovém paláci, centrální odbavovací halu s šatnou a dopravním terminálem s hodinovou kapacitou příjezdu a odjezdu 100 autobusů. Celý prostor jsme pak propojili audiovizuálním prezentačním a informačním systémem.

Kromě nároků na organizaci a logistickou přípravu akce vyžadovala situace po událostech 11. září i zavedení mimořádných bezpečnostních opatření.


Stop milión
1995

Pro společnost Sazka se nám podařilo uvést do života originální koncept podpory prodeje. Během 12 týdnů se po celé ČR pohybovala hlídka Stop Milión. Její umístění na předem vylosovaném, avšak tajném místě v katastru kterékoliv obce bylo v určený čas odhaleno v živém rozhlasovém vstupu. Ti, kteří hlídku objevili jako první a zároveň měli u sebe platný tiket Sazky, získali milión korun.

Na tento koncept pak přímo navazovala masivní, námi zajišťovaná televizní a rozhlasová kampaň a tisková inzerce. Akce se setkala s ohromnou odezvou sázejících, která se projevila masivním nárůstem tržeb číselných loterií Sazky.


Slavnostní večer firmy Operator
1993

Multimediální představení v Laterně Animatě.


Expo 2000
1999

V roce 1999 jsme byli osloveni kanceláří generálního komisaře pro přípravu expozice ČR na světové výstavě EXPO 2000 v Hannoveru. Během krátké doby vznikl projekt celé expozice respektující jak obsahové zadání ze strany německých pořadatelů – Člověk, příroda, technika, tak i výtvarně-technologické vazby na architektonické řešení pavilonu

Expozice byla založena na netradičních instalacích výtvarníka Františka Skály z přírodních materiálů, doplněných o moderní, interaktivní DVD o České Republice. Přes podporu výstavní rady a odborné veřejnosti byl projekt rozhodnutím ministra kultury zastaven, generální sekretář nadvakrát vyměněn a na originální projekt české mezinárodní prezentace tiše sedá prach.

Autor návrhu – František Skála, spolupráce na scénáři – Lubomír Schmidtmajer a Čestmír Kopecký, spolupráce na architektonickém řešení – Ondřej Nekvasil, priprava video - Marek Najbrt a Benjamin Tuček.

Autoři pavilónu - Marek Chalupa a Milan Jírovec (D.U.M.)


Psí vojáci, Nahoru po schodišti dolů band, Oswald Schneider, Chinaski, Colorfactory, Žlutý pes, Lucie, Laura a její tygři ad.
1992-8

Produkce nahrávek, koncertů, televizních pořadů a videoklipů.


Mezinárodní studentský filmový festival CILECT
Karlovy Vary, 1991

Organizace nejvýznamnějšího mezinárodního festivalu studentů vysokých škol, předchůdce dnešního Fresh Film Festivalu. Ve spolupráci s FAMU.


Šeptej
1995

Spolupráce na realizaci debutového filmu režiséra David Ondříčka.


Bon Jovi a Billy Idol
Strahovský stadion, 1993

Produkce koncertu.


Mezinárodní hudební a divadelní festival ve Winterthuru
1990

Spolupráce při výběru a zajištění účasti českých umělců na festival ve Švýcarsku.


EFFIE
1997-2003

Produkce slavnostních večerů - vyhlášení výsledků soutěže o nejefektivnější české reklamní kampaně. Pro Asociaci komunikačních agentur. Fotografie z roku 2003 zde.


Nový regulatorní rámec Evropské unie pro elektronické komunikace
Kongresové centrum, 2001

Organizační zajištění konference kandidátských zemí EU. Pro Ministerstvo dopravy a spojů ČR, Evropskou komisi a Český Telecom a.s.


Pivo Braník, žvýkačky Wrigley, Pepsi Cola, HC&C
1993-8

Realizace subdodávek pro reklamní kampaně


Pražské Quadriennale
Výstaviště Praha, 1999

Organizace a realizace prestižní 9. bilanční mezinárodní přehlídky scénické divadelní tvorby včetně doprovodných akcí (La Baraque bratří Formanů). Pro Divadelní ústav, pod záštitou UNESCO a Ministerstva kultury ČR.


Indiánské léto
1994

Spolupráce na filmovém debutu režiséra Saši Gedeona


Filmový Festival FAMU
1991-5

Organizace každoročních přehlídek studentských filmů.


Balkóny
1994

Sametová rekonstrukce událostí 17. listopadu v divadle Archa. Režie Marek Najbrt.


Sedm splněných snů
1996

Kinoteatrální hra v divadle Archa. Širokoúhlé divadlo. Režie Marek Najbrt.


José Carreras a Monserrat Caballé
Rudolfinum, 1994

Zajištění organizace koncertu špičkových sólistů společně s Českou filharmonií v přímém přenosu České televize.


Josef Sudek, Ivan Theimer
Letohrádek královny Anny, 1996

Zajištění financování a instalace vybraných výstav v areálu Pražského hradu.


Drop In
Velký sál Lucerny, 1991-7

Dramaturgie a produkce každoroční přehlídky nejlepších českých rockových skupin na podporu stejnojmenné nadace.


Návrat Idiota
1999

Příprava filmu oceněného pěti Českými Lvy. Spolupráce s koproducenty; pro Negativ s.r.o.


Amnesty International
Roxy, 1996–7

Produkce koncertů ve spolupráci s Linhartovou nadací.


Mezinárodní hudební a divadelní festival v Nancy
1990

Spolupráce při výběru a zajištění účasti českých umělců na festival ve Francii.


Joe Cocker a Billy Preston
Staroměstské náměstí, 1991

Produkce koncertu pro italskou televizi RAI 1.


Old Vick
1992

Výroba dokumentu o českém dobrodruhovi, který si našel nový domov v Keni. Ve spolupráci s Českou televizí a KF a.s. Režie Tereza Kopáčová.


Šakalí léta
1993

Příprava projektu – filmového muzikálu Jana Hrebejka.


Musíme si pomáhat
2000

Příprava třetího celovečerního filmu scénáristy Petra Jarchovského, kameramana Jana Malíře a režiséra Jana Hřebejka. Přerušeno pro neshody.


© PP PRODUCTION S.R.O. ALL RIGHTS RESERVED
© WEBDESIGN: XOXO PRAGUE
IČ: 44794045, DIČ: CZ44794045
SPOLEČNOST JE VEDENÁ U MĚSTSKÉHO SOUDU V PRAZE V ODDÍLE C, VLOŽKA 6049